Order GE ITI 10WP-005-1 Current Transformer CT, Indoor, Model: 10WP, Ratio: 5:1 A, Single Phase, 10 kV BIL, 60 Hz
GE ITI
GE ITI 10WP-005-1 Current Transformer CT, Indoor, Model: 10WP, Ratio: 5:1 A, Single Phase, 10 kV BIL, 60 Hz
MSRP:
Was:
GE ITI 10WP-005-1 Current Transformer CT, Indoor, Model: 10WP, Ratio: 5:1 A, Single Phase, 10 kV BIL, 60 HzProduct Main Specifications:CT Indoor Model: 10WP Ratio: 5:1 A Single Phase 10 kV BIL 60 Hz...