  • GE ITI PTG5-1-110-SD03880 Voltage Transformer Model PTG5, BIL 110 kV, One Bushing, 2400/4200/4800/8400:120V, 60Hz, Accu 0.3X/0.3X/0.3Y/0.3Y, Thermal 500/700/800/1000VA
Order GE ITI PTG5-1-110-SD03880 Voltage Transformer Model PTG5, BIL 110 kV, One Bushing, 2400/4200/4800/8400:120V, 60Hz, Accu 0.3X/0.3X/0.3Y/0.3Y, Thermal 500/700/800/1000VA
Write a Review
Write a Review
GE ITI
Brand
GE ITI
SKU:
PTG5-1-110-SD03880
UPC:
<
  • 0 Reviews
Product Main Specifications:
  • Model PTG5
  • BIL 110 kV
  • One Bushing
  • 2400/4200/4800/8400:120V
  • 60Hz