  • GE ITI PT7-1-150-SD08190 Voltage Transformer VT, Indoor, Model PT7, 150 kV BIL, One Bushing, Single Phase, Ratio 14400:120&120V
Order GE ITI PT7-1-150-SD08190 Voltage Transformer VT, Indoor, Model PT7, 150 kV BIL, One Bushing, Single Phase, Ratio 14400:120&120V
Write a Review
Write a Review
GE ITI
Brand
GE ITI
SKU:
PT7-1-150-SD08190
UPC:
Product Main Specifications:
  • 0 Reviews
Product Main Specifications:
  • VT
  • Indoor
  • Model PT7
  • 150 kV BIL
  • One Bushing
  • Single Phase
  • Ratio 14400:120&120V
  • 60Hz