  • GE ITI 7RL-102-0.2 Current Transformer CT, Indoor, Model: 7, Ratio: 1000:0.2 A, Single Phase, 10 kV BIL, 60 Hz
Order GE ITI 7RL-102-0.2 Current Transformer CT, Indoor, Model: 7, Ratio: 1000:0.2 A, Single Phase, 10 kV BIL, 60 Hz
Write a Review
Write a Review
GE ITI
Brand
GE ITI
SKU:
7RL-102-0.2
UPC:
Product Main Specifications:
  • C
  • 0 Reviews
Product Main Specifications:
  • CT
  • Indoor
  • Model: 7
  • Ratio: 1000:0.2 A
  • Single Phase
  • 10 kV BIL
  • 60 Hz