GE ITI 613-201-L60 Current Transformer CT, Indoor, Model: 613, Ratio: 200:5 A, Single Phase, 10 kV BIL, 60 Hz
- Brand
- GE ITI
- SKU:
- 613-201-L60
Product Main Specifications:
- CT
- Indoor
- Model: 613
- Ratio: 200:5 A
- Single Phase
- 10 kV BIL
- 60 Hz
- Single Ratio
- Metering Class: 4% 2.5 VA