  • Cementex ND10MM-CG-BH
Cementex ND10MM-CG-BH
  • Cementex ND10MM-CG-BH
Cementex ND10MM-CG-BH
Write a Review
Write a Review
Cementex ND10MM-CG-BH
Cementex
Cementex ND10MM-CG-BH
Brand
Cementex
SKU:
ND10MMCGBH
UPC:
Availability:
Y
Cementex ND10MM-CG-BH10 mm x 3 in. Bare Head Nut Driver
  • Size: 10 mm x 3 in.
  • 1000V rated and complies with ASTM F1505 and IEC 60900 standards
  • BareHead nut drivers allow access to tig
    • 0 Reviews
  • Size: 10 mm x 3 in.