  • Cementex ISS38-10M 6PT _ 10 Piece 3/8 Inch Square Drive Metric Socket Set
Order Cementex ISS38-10M 6PT _  10 Piece 3/8 Inch Square Drive Metric Socket Set | Instru-measure
Write a Review
Write a Review
Cementex
Brand
Cementex
SKU:
ISS38-10M 6PT
UPC:
Availability:
Y
Cementex 10 Piece 3/8 Inch Square Drive Metric Socket Set (
  • 0 Reviews
Cementex 10 Piece 3/8 Inch Square Drive Metric Socket Set (ISS38-10M 6PT)
  • Brand: Cementex
  • Manufacturer Part Number: ISS38-10M 6PT
  • UPC Code: #696812093912
  • GTIN: #696812093912
  • Case Pack: 1
  • 10-Piece insulated metric 6-point square drive socket set with pouch
  • Tested to 10,000 VAC and Rated for 1,000 VAC when working on or around live parts
  • Dimensions: 10mm